Opravdu kuriózní případ řeší soud v britském Chesteru. Pětadvacetiletou Gayle Newland totiž obvinila stejně stará žena ze sexuálního zneužívání, které trvalo skoro půl roku. Oběť si po celou dobu přitom myslela, že má poměr s mužem!

Všechno začalo v roce 2011, kdy ženu přes Facebook kontaktoval jakýsi Kye Fortune. Dvojice si začala pravidelně psát a volat a její vztah byl stvrzen první společnou schůzkou o dva roky později. Zamilovaná oběť nevěnovala velkou pozornost tomu, že Kye měl na muže dost vysoký hlas. Věřila odůvodnění, že je to kvůli jeho částečnému filipínskému původu. Neustálé nošení čepice a mnoha vrstev oblečení poté sváděl na nízké sebevědomí.

Ještě podivnější však byly jeho požadavky na sex. Kromě toho že oběť musela mít po celou dobu zavázané oči, zakázané také bylo sahat partnerovi na penis. Newland alias Fortune ho po celou dobu styku měl(a) totiž pochopitelně umělý.

Na bizarnosti celého případu ještě přidává fakt, že poškozená žena znala Gayle dokonce osobně! Obě dvě studovaly nejenom na stejné univerzitě, ale přes stejnou známost, tedy Kyee, se ve škole spolu také začaly bavit. Oběť zpětně uznává, že měli podobné hlasy, ale nikdy jí ani nenapadlo, jaká by mohla být skutečnost.

„Když jsem si o Kyeovi googlila, našla jsem jeho Twitter, Facebook, Bebo. Všechny účty měly datum založení pár let zpátky. Zdál se být skutečnou osobou, všechny účty vypadaly tak věrohodně,“ vypovídá nešťastná studentka.

Pravdu nakonec objevila během dalších sexuálních hrátek, kdy to už nevydržela a šátek si sundala.

S Gayle Newland nyní probíhá soudní řízení. Ani sebevětší trest však asi nezmírní trauma, které si z celého případu odnesla zneužitá Britka. Ta během vyšetřování dokonce pronesla: „Ženy bývají znásilňované muži a je to zvracené, ale asi bych raději zažila tohle. Pořád jenom musím myslet na všechny věci, které jsem jí dovolila dělat, jako třeba předehru. Z toho je mi skutečně zle.“