Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Bída televizního Silvestra: Dnešní program by si na všech stanicích vybral jen… Nikdo

Zdroj: koláž archiv

Na Silvestra máte jen čtyři možnosti. Vyjet si někam ven a tam se blemcat mezi turisty v místním baru a myslet si, jak je to super, že nejste letos doma, zatímco většina populace je, ale vaším jediným záměrem je vlastně jen dávat fotky na Facebook, aby vám ostatní záviděli. Vyjet si na hory, tam se blemcat na odrzle předražených sjezdovkách a pak se opít v restauraci a zaházet si petardy na sněhu.

Být s přáteli venku, nebo být doma. Pro ty, kdo zrovna nejsou na novoroční oslavy a raději dají přednost papučím, by tu měla být televizní zábava, jenže bohužel než se dneska večer dívat na televizi, to bude daleko větší sranda jít se pověsit na první zasněženou borovici u baráku.

Dneska se totiž můžete rozhodnout mezi opravdu originálními pořady, které jste zcela jistě neviděli za celý rok stokrát po sobě, protože by se taky mohlo stát, že byste se náhodou zasmáli. Takže nás čeká koncert Karla Gotta, kde se jeho režisér bude snažit zavděčit Ivaně, čili namísto Karla uvidíme všichni deset prostřihů za sekundu na líbezně dojatou Ivanu a vedle ní účastného Leoše, protože když jste v první řadě a hned pod pódiem, je jasné, že se jinak ani tvářit nesmíte.

Kdybyste náhodou nevěděli, kam přepnout, tak vám rovnou říkáme, že nikam. Na Nově bude náš šéf Pája Já Král Kokta I., toho času navíc předtočený, takže ani nehrozí, že by si začal šlapat na jazyk nebo řekl deset slov v jednom, z nichž pět nedává smysl, jak je jeho dobrým zvykem. Humor nečekejte. Čekejte jen bilance a ty jste si stejně přečetli už tady u nás. Nezasmát se taky můžete na TV Brožandov, kde bude celý večer Kateřina Brožová, stejně jako každý předchozí a následující den, dokonce i v reklamních blocích mezi Večerem s Kateřinou, nebo jak se to jmenuje, bude v upoutávkách Kateřina, a to třeba třikrát po sobě. A jako návdavek reklama na nový pořad Brožová na Cibulce, který začne s jarním schématem.

Sázka! O co?

Zbytek je ještě větší bída, nějak máme pocit, že všichni programoví ředitelé se rozhodli, že letos se prostě budou vyprávět stokrát omleté vtipy v kroužku u vínka nebo na sedačce ve studiu. Halina se svýma básničkama ve stylu Když se nudíš na Silvestra, zachrání to zelená vesta, nebo tak něco, samé večery plné hvězd a komet a ve finále to Nejhorší z Pečeného sněhuláka, nejdebilnějšího pořadu historie, protože když je něco tak strašnýho, že máte chuť vypíchat si oči rezavým nožem, skočit do zdi a uřezat si uši, pak sjet autem ze skály a hned poté se rozpustit v kyselině, mělo by se to opakovat na nejoslavovanější noc v roce, jelikož to stálo moc peněz a je škoda toho nevyužít.

Hezky se bavte. Anebo vlastně vůbec.

Související články

Další články