Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Biatlonistka Veronika Vítková předčasně porodila: Dcerce vybrala krásné české jméno

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
porod
Biatlonistka Veronika Vítková (31) se stala poprvé maminkou! Pyšní se dceruškou, kterou má se svým partnerem Markem Lejskem. Vítková se pochlubila snímkem, kde je s přítelem i s holčičkou, na svém Facebooku a sklidila desítky krásných gratulací a přání všeho nejlepšího.

"21. listopadu 2020, datum, které nám s Markem změnilo život. Narodila se nám dcera Eliška. Na svět si lehce pospíšila, chtěla totiž stihnout začátek nové biatlonové sezóny a fandit s námi společně," radovala se na Facebooku biatlonistka Veronika Vítková.

A v komentářích se začaly hromadit desítky gratulací. Některé jsou velmi originální! "Verunko, gratulujeme! Není to úplně vidět, ale Eliška se dozajista narodila už s běžkami a puškou. Ať jí v životě sklapnou všechny terče a přináší samá velká vítězství," napsala Lenka. Lidé také pochvalovali krásné české jméno, které dcerka dostala. I my novopečeným rodičům gratulujeme!

Veronika Vítková je už od jara bývalá biatlonistka. Svou kariéru se letos v dubnu rozhodla pověsit na hřebík. Ještě na konci října se o Vítkové mluvilo v souvislosti s vyšetřením mimo ordinaci, které si sama vyžádala. Kvůli snímku se na Facebooku rozpoutaly vášnivé debaty, které pak biatlonistka utnula svým vyjádřením a dodala, že není vždy nutné komentovat něco, k čemu nikdo nezná detaily a souvislosti.

Související články

Další články