Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Biatlonistka a bývalá anorektička Koukalová o prvním sexu: Nebylo mi ještě 15 let! Pak se cítila jako kořist

Zdroj: Klenoty Aurum/Braňo Šimončík
+ Dalších 23 fotografií
Biatlonistka Gábina Koukalová (28) dál šokuje. Přiznala těžkou nemoc a nyní i závislost na sexu. Když to dělala poprvé, nebylo jí ještě 15 let. Vše najdete v její nové knize, která jde na pulty. Koukalová vypráví, jak se potkávala s punkery a metaláky, jak byla divoká. A také o tom, jak to poprvé dělala s Petrem Koukalem a cítila se jako jeho kořist.

Gabriela Koukalová a její manžel Petr Koukal moc dobře vědí, jak zvýšit zájem o knihu, která jde na pulty. Je tu další ukázka, která čeří vody.

Už víme, že Koukalová byla anorektičkou a trápila ji zlá bulimie, ale ze všeho se dostala. Také už víme, že se nenávidí s kolegyní Veronikou Vítkovou Nyní je tu další kapitola. Gábina vypráví o sexu.

Přiznává, že to potřebuje často a že sex ji úplně pohltil. Dělala to i před důležitými závody Je to její meditace. Když přišla o panenství, nebylo jí ještě 15 let. Bylo jí mnohem méně.

První sex zažila s o dvanáct let starším kamarádem její sestry. „Vzal mě k sobě domů a tam se to stalo. Byl něžný, a i když ne žádný fešák, líbila se mi každá minuta,“ vzpomíná v knize. Navíc hned druhý den závodila a vyhrála. „Asi mi to moje poprvé prospělo. Nemohla jsem na to přestat myslet. Ne na něj, ale na TO,“ nestydí se Koukalová.

Před manželem Petrem Koukalem chodila s jistým Mírou. Ten byl ale moc hodný. Koukal ji jednou pozval k sobě domů a choval se jako zvíře. Vzal si ji okamžitě. "Cítila jsem se jako kořist a bylo mi jasné, že se budu ráno stydět. Ale co... Proč bych jednou nezkusila vztah na jednu noc," přiznává Koukalová. A vidíte! Ze živočišné soulože je nakonec krásné a úspěšné manželství dvou hezkých a milých lidí.

Související články

Další články