Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Bezdomovci, který dojal celý internet k slzám, už lidé věnovali neuvěřitelných 700 tisíc korun! A pořád to stoupá!

Už přes 13 milionů lidí vidělo video od chlápka říkajícího si na YouTube Magic of Rahat, který vytváří obvykle populární skrytou kameru, ale tentokrát se rozhodl udělat něco pro člověka, který to potřebuje.

Měl falešný výherní lístek z loterie, který dal jednomu bezdomovci. Pak byl také dohodnutý s prodavačem v obchodě, který měl předstírat, že je los skutečně výherní, a bezdomovci vyplatit 1000 dolarů. Všechno šlo jak po másle, ale když bezdomovec zjistil, kolik vyhrál, ihned se chtěl rozdělit s mužem, který mu loterijní lístek věnoval.

Tenhle akt dobroty i od člověka, který peníze očividně potřebuje, dojal internet natolik, že mu teď lidé dávají dohromady neuvěřitelné množství peněz, aby mohl změnit svůj život. Vznikla sbírka, kam už lidé věnovali neuvěřitelných 35 400 dolarů, což je v přepočtu téměř 700 tisíc korun.

Sám Rahat sbírku spustil a doufal, že by se po úspěchu videa mohlo vybrat alespoň 20 tisíc dolarů, ale zájem lidí ho naprosto odrovnal. S Ericem, jak se bezdomovec jmenuje, se pravidelně schází a o změně jeho života natáčí dokument.

Související články

Další články