Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Bez kloboučku a ve velkých vlnách! Maminka nebude mít radost! Který obr si hrál s holčičkou v moři?

Zdroj: profimedia.cz
Fotografům se podařilo zachytit obra na Miami Beach, jak si hraje s malou dcerou, která vypadá z dálky jako panenka. Nejedná se samozřejmě o nikoho jiného než o samotnou legendu boxu!

Ukrajinský boxer v těžké váze, olympijský vítěz z olympiády v Atlantě v roce 1996 v nejvyšší váhové kategorii nad 91 kg a několikanásobný mistr světa Vladimir Kličko (39) dělal chůvu, jak se na tátu sluší a patří.

Dcerku Kayau, kterou má se snoubenkou a kráskou ze seriálu Hrdinové Hayden Panettiere (25), vzal do vln a užívali si spolu vodní hrátky.

Stala se z nich dvojice k nepřehlédnutí také díky tomu, že Vladimir je obrovská hora svalů a malá princezna působila v jeho náručí ještě křehčeji než ve skutečnosti.

Jedná se o jedny z prvních fotek malé Kayi, která se narodila 9. prosince 2014, vážila 3,5 kilogramu a měřila 50 centimetrů.

Jak ale zahraniční deníky upozornily, zatímco si maminka odskočila na natáčení a táta hlídal, mohla holčička přijít k pěknému úpalu, protože jí táta nezvládl nasadit ani pokrývku hlavy, která je pro tak malé děti naprostou nutností. A také neměla žádná křidýlka ani plavací vestičku, takže kdyby medvědímu tátovi spadla do vody, byl z toho pěkný průšvih.

Naštěstí se nic nestalo, vše skončilo happyendem a o nutných pomůckách pro miminka na slunci a ve vodě dostane Vladimir přednášku až doma.

Související články

Další články