Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Beyoncé v podání Holišové? Hrůza! Lepší byl i Kraus jako blondýna, zlobí se diváci

+ Další fotografie
Zatímco muži byli fascinováni zadečkem Hany Holišové, která zpívala jako americká diva Beyoncé, tak ženy našly na obrazovce TV Nova jiné favority. Moc se jim líbil výkon Davida Krause, který se publiku představil jako britská zpěvačka Adele. Tak se pojďme na Krausovo vystoupení ještě jednou podívat.

Novácká televizní show Tvoje tvář má známý hlas udělala erotický symbol z Hanky Holišové. Tahle herečka, kterou známe jako nesmělou Verunku ze seriálu Ulice, má šmrnc. Když na pódium vyšla jako kráska Beyoncé, zrychlil se tep všem chlapíkům v Česku.

Ano, i my v redakci eXtra.cz jsme ji hodně chválili, i nám se její prdelka zamlouvala. Jenže pak nám začaly chodit maily (ano, psaly je vlastně jen ženy), kde se tvrdilo, že Holišová byla trapná, hnusná a že lepší byl David Kraus.

Takže co s tím? Jisté je, že uhrančivá, erotikou nabitá Holišová fascinovala muže. Ale že si české ženy za sexuální symbol zvolí chlapa v blonďaté paruce? To nikdo nečekal!

Související články

Další články