Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Beyoncé šokovala fanoušky kostýmem s umělými bradavkami, z dálky vypadala jako nahá!

Zpěvačka se oblékla do outfitu, který měl navozovat dojem nahoty.
Zdůraznila si i svoje bradavky.

V srbském Bělehradě bylo na koncertě Beyoncé (31) pořádně horko, jedna z nejbohatších zpěvaček světa vydráždila svoje fanoušky zlatavým kostýmem, který zdálky vypadal, že vlastně neexistuje a Beyoncé stojí na pódiu úplně nahá a jen natřená třpytkami.

Navíc si na prsou zdůraznila zlatými hrudkami bradavky, aby byla iluze dokonalejší. Opravdového pohledu na odhalenou Beyoncé se ale asi nedočkáme, jelikož si dává velký pozor na to, aby jí z výstřihu nikdy neuteklo víc, než má. Všechno intimní zůstává pečlivě skryto pro jejího manžela Jaye-Z.

Bělehradský koncert byl vůbec přehlídkou jejího dokonalého těla a Beyoncé opět pečlivě volila každý kostým, aby co nejvíce zdůrazňoval její plné ženské tvary. Snad nejkrásnější byl ten sněhově bílý s našitými vojenskými nárameníky a perlovým páskem, který čokoládové divě krásně zdůraznil barvu pleti.

Pod něj si ale vzala skoro neviditelnou tělovou podprsenku, takže kdo čekal na velký moment, musel být opět zklamán. Kromě nás, nám by se Beyoncé líbila klidně i v pytli a bez bradavek.

Mohlo by vás zajímat

Další články