Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bestie s tváří anděla. Michal Lebduška je jedním z nejdrsnějších bijců Česka

4. září na Dobříši bude v rámci Fight Night bojovat i Michal
Lebduška.
Zdroj: GCF
Je mu teprve dvacet let, ale už Michal Lebduška patří mezi největší hvězdy tuzemských bojových sportů. Věnuje se především zápasům v kleci.

„Moje bilance v kleci jsou čtyři výhry z pěti zápasů. Ale doufám, že hned v září si bilanci vylepším,” říká s úsměvem sympatický bojovník v MMA. Hned na začátku září ho totiž čeká zápas s polským soupeřem Pawelem Koloczekem v rámci galavečera MMA Fight Night na Dobříši. „Je to kousek od Prahy, tak věřím, že mě přijedou podpořit všichni moji fanoušci a že mi nedovolí, abych nechal toho Poláka vyhrát,” dodává Michal. Ten si s sebou na některé zápasy vozí i svého psa – pitbulla Kali. „To je moje velká láska, vedle toho rád jezdím na kole nebo motorce."

"Strašně mám rád také vaření, ale teď shazuju váhu do zápasu, takže na jídlo dojde až potom,” směje se potetovaný mladík, kterému odborníci věští v MMA hvězdnou budoucnost. „Věřím, že když na sobě budu pořádně makat, tak můžu dosáhnout velkých úspěchů. Ale musím tomuto sportu dát všechno. Stačí jedna chyba a může být po kariéře,” uvědomuje si Lebduška.

Takže pokud chcete vidět budoucnost českého MMA v akci, tak dorazte 4. září na Dobříš, kde bude v rámci Fight Night bojovat i Michal Lebduška.

Související články

Další články