Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bestiální vražedkyně Karla Homolka pomáhá ve škole! Rodičům se nelíbí, že o jejich děti se stará usvědčená sadistka

Bestiální vražedkyně Karla Homolka pomáhá ve škole! Rodičům se nelíbí, že o jejich děti se stará usvědčená sadistka
Zdroj: archiv
Brutální znásilnění, otevřený sadismus a bestiální vraždy. To všechno má na triku kanadská vražedkyně Karla Homolka. Co dělá Karla dnes? Ve škole se stará o malé děti.

Její případ šokoval kanadskou veřejnost. Dcera českého imigranta neměla slitování. Na počátku 90. let se podílela na zabití tří dívek. Karla u soudu tvrdila, že k bestialitám ji nutil její manžel Paul Jenže během soudu se našly videokazety, které ukazují, že Karla se při znásilňování smála a dobře bavila.

Mezi vrcholné kousky perverzní dvojice patří vražda její mladší sestry. Karla patnáctiletou sestřičku přivedla Paulovi s tím, že je to vánoční dárek. Dívku čekalo znásilnění a trýznivá smrt.

Paul si odpykává doživotí, ale bestie Karla je na svobodě. Z basy jí pomohla dohoda s prokurátorem: pomůžete usvědčit Paula a vyhnete se doživotnímu žaláři.

Karla Homolka je tak od roku 2005 na svobodě a kanadská veřejnost stále řeší, zda je to dobře. Všichni ví, že by si doživotí zasloužila stejně jako Paul.

Nyní jsou Kanaďané opět v šoku a ptají se, zda se jim události kolem Karly jen nezdají. Bestiální vražedkyně se po propuštění znovu vdala - vzala si bratra svého obhájce. Tři děti vychovával páreček v Karibiku, loni se ale vrátili do Kanady. Dnes sedmačtyřicetiletá Karla začala pomáhat v adventistické škole v Montrealu, kam chodí její děti. Vyšlo najevo, že dokonce pomáhá s výukou. A rodiče se zcela logicky bouří.

"Nechceme ji tady. Jak byste se asi cítili, kdyby se vaše dítě dostalo do kontaktu se sériovým vrahem? Tohle není správné,“ postěžoval si jeden rodič webu City News

Vedení školy se ale dušuje, že Karla si zaslouží novou šanci. A že přeci není nikdy s dětmi sama, že v místnosti vždy musí být další dospělá osoba.

A co Karla děti učí? Vraždit a znásilňovat zatím ne. Dětem prý připravila přednášku o pletení a o výchově psa...

Související články

Další články