Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

BESTIÁLNÍ POKUS O ZABITÍ: Tyčí probodli jezevčíkovi hlavu, zázrakem přežil! FOTO NENÍ PRO SLABÉ POVAHY

Jezevčík byl jen krůček od smrti.
+ Dalších 6 fotografií
Sociálními sítěmi otřásá otřesný případ pokusu o chladnokrevné zabití malého jezevčíka. Šestiletý pejsek Zorko, zřejmě z Bratislavy, si prošel nepředstavitelným peklem. Původní majitelé mu tyčí probodli hlavu a doufali, že je mrtvý. Jako zázrakem ale přežil!

Jen stěží představitelná muka za sebou má šestiletý jezevčík Zorko, pravděpodobně z Bratislavy. Zřejmě původní majitelé se pejska snažili bestiálním způsobem zabít. Mlátili ho do hlavy a podle fotek se zdá, že mu ji probodli tyčí!

Pes na pokraji sil zůstal nehybně ležet a lidské zrůdy se tak domnívaly, že je už mrtvý. Osud rozdává rány rád, někdy však na poslední chvíli podá i pomocnou ruku. Přesně to byl případ Zorka, který jako zázrakem přežil i s dírou v hlavě!

„Naštěstí se včas sebrali moc hodní lidé, kteří pejska odvezli do Slobody zvierat (bratislavský útulek – pozn. red.), kde ho dali do pořádku. Je to typický jezevčík, milý, přítulný, mazlivý. Přežil svoji smrt a nakonec o něj nikdo neprojevil zájem a v útulku to přestal zvládat. Moc mu chybí láska,“ stojí v příspěvku na Facebooku, který si klade za cíl najít pejskovi nový domov.

Jde o jeden z mnoha brutálních činů na zvířatech, které v poslední době vyplavaly na povrch. V uplynulých týdnech Českem lomcoval příběh štěňátka Marleyho, kterého páníček mlátil. Snad se i Zorkovi poštěstí a najde lidi, kteří ho zahrnou láskou!

Mohlo by vás zajímat

Další články