Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Bestiální manželka: Manžel se chtěl rozvést, tak ho stáhla z kůže a uvařila dětem k večeři

Žena svého manžela zavraždila zvlášť brutálním způsobem.
Zdroj: reprofoto youtube.com
Psychicky nemocná žena týrala svého manžela tak moc, že se chtěl nechat rozvést. Jenže to ženu natolik vytočilo, že ho brutálně zavraždila, stáhla z kůže a uvařila. A co víc! Naservírovala ho dětem k večeři.

Tato sadistická vražda otřásla celou Austrálií v roce 2000. Brutální bestie Katherine Knight (60) byla odsouzená na doživotí bez možnosti propuštění nebo snížení trestu. Za mřížemi je už 16 let. A zcela určitě tam zemře.

Knight měla za sebou několik vztahů, než se zamilovala do Johna Price (†45). Všechny své muže ale později začala týrat a nikdo s ní nevydržel. Mlátila je žehličkou, bodala nůžkami, jednomu dokonce podřízla štěně. Rozhodně to neměla v hlavě v pořádku, trpěla neurózou a psychózou. Všichni její partneři od ní utekli.

V plánu to měl i ten poslední. Ten už její týrání nechtěl dál snášet a požádal o rozvod. To se ale bestii Knight nelíbilo, a tak se rozhodla svého manžela zavraždit. A to dost brutálním způsobem.

Johna 37krát bodla řeznickým nožem, muž neměl šanci přežít. To jí ale nestačilo, tak ho ještě stáhla z kůže a tělo zavěsila jako prase na řeznické háky. Nakonec odřezala hlavu a dala ji vařit do hrnce. Potom ji naporcovala a pekla v troubě.

Johna chtěla naservírovat svým dětem k večeři. Do domu ale vtrhla policie a ženu zatkla. Johnovi kolegové totiž po tom, co jim muž nebral telefon a nepřišel do práce, kontaktovali policii.

Tato vražda se stala dokonce předlohou k filmu, který se o vraždící bestii natáčí. „Mrazí mě už při čtení scénáře. Je vylíčena přesně tak, jak jsem ji poznal. Působila totiž úplně normálně, jako celkem příjemná ženská,“ popisuje spisovatel Peter Lalor, autor knihy Krvavá skvrna, která je předlohou pro vznikající film.

Související články

Další články