Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Berou mimozemšťané drogy? A jak to mají s orgasmem? TOHLE VIDEO MUSÍTE VIDĚT!

+ Další 3 fotografie
Mimozemšťan Bashar, který komunikuje skrz pozemšťana Darryla Anku, se na tiskové konferenci, pořádané ku příležitosti Darrylovy návštěvy Prahy, také dostal ke slovu. Ochotně odpovídal na všechny otázky, které mu byly předloženy, a trpělivě vysvětloval, jak se věcí mají, pokud byly pro člověka tak trochu nesrozumitelné. Vysvětlil, i jak to mimozemšťané mají se sexem a zdali berou drogy.

Svět podle Bashara je úplně odlišný od světa, jak jej známe, vidíme a vnímáme my. Dle něj nejsme ještě zdaleka tak vyvinuti, jak si vlastně myslíme. Na otázku, zdali k přenosu či komunikaci musí užívat mimozemšťané drogy nebo jiné omamné látky, odpověděl, že ne. Jejich civilizace je natolik vyvinutá, že žádných podpůrných látek pro navození jakéhokoliv stavu mysli není potřeba. Stav mysli, kterého lidé touží dosáhnout užíváním drog, je stav, ve kterém se mimozemšťané nacházejí v podstatě konstantně. Jejich bytí samotné je tak dokonale vyvinuté, že se jednoduše nepotřebují ničím stimulovat. To se bezesporu máme na co těšit, pokud dosáhneme tohoto stadia vývoje. Pro některé bude život o mnoho levnější.

Dle Bashara se naše lidstvo na takovouto úroveň vyvine zhruba za tisíc let. Kompletně změníme podobu a přibudou nám i nějaké schopnosti. V rámci přežití bude nezbytná evoluce a je možné, že se dokonce smísíme s jinými vesmírnými druhy.

Co se týče rozmnožování jako takového, reprodukce již v budoucnu nebude probíhat v našich tělech. Pokud bude potřeba vytvoření nového těla, vznikne bublina energie, v které se začne vyvíjet plod. Ten se potom vyvine jako fyzická bytost. Pocit vytváření takovéto energetické bubliny je velmi libý a velmi podobný lidské formě orgasmu, avšak ne na jeho přímé fyzikálně primitivní bázi. A rozhodně nesouvisí s jakýmkoliv fyzickým kontaktem. Dle Bashara se musíme ještě hodně učit. Ženy zřejmě nadchne vidina toho, že se jim do budoucna vyhne těhotenství nebo porod, nicméně vidina orgasmu bez fyzického kontaktu při vytváření bubliny energie za jediným účelem reprodukce už možná tak lákavě nezní. Snad k nám evoluce tedy bude o něco šetrnější než k Basharovu druhu a nebude to s tím orgasmem tak horké.

Mohlo by vás zajímat

Další články