Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Berenika Kohoutová ukázala krásná ňadra bez podprsenky! Tak mocná, až se jí zpotila: FOTO RADĚJI UVNITŘ

Zdroj:
+ Dalších 19 fotografií
Podívaná, která za to rozhodně stojí... Herečka a zpěvačka Berenika Kohoutová (27) se rozhodně řadí k ženám, které mají co nabídnout. A to nejen po umělecké stránce, ale i po fyzické. Odhalila v průsvitném zeleném svetříku svá mocná ňadra bez podprsenky, která se jí vlivem teploty pořádně zpotila.

Kráska, kterou si lidé pamatují z televizní show Tvoje tvář má známý hlas, předvedla svůj parádní hrudník jen v průsvitném svetříku. Dala vyniknout svým obřím pokladům, když si nevzala podprsenku a pánům nabídla skutečně hodně lačný pohled.

Berenika si je moc dobře vědoma, že její ženské tvary jsou magnetem na pohledy mužů. V případě jejích pokladů to platí dvojnásobně. Není to totiž poprvé, kdy odhalila svá bujná ňadra. Dcera spisovatelky Ireny Obermannové (56) si v minulosti zahrála v dramatu Nepravděpodobná romance, kde se odhalila na kameru v celé své kráse.

Tehdy kráska uvedla, že čím je starší, má s nahotou ve filmovém světě větší problém. Dobré ale je, že pokud jde o reálný život, je tomu naopak.

Související články

Další články