Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Berdychova sexice Ester: Možná je posedlá Rosolovou Míšou! Kopíruje její život? Fanoušci si všimli podivného chování Sátorové na sociálních sítích! A měli pravdu…

Zdroj: profimedia.cz, twitter, facebook.com
+ Dalších 6 fotografií

Jestli z daviscupových spoluhráčů Lukáše Rosola (28) a Tomáše Berdycha (28) nikdy žádní bratři v triku nebyli, pak je to nic proti jejich děvčatům, Ester Sátorové (21), ambiciózní modelce ze Zlína, a matadorce Míše Ochotské (29), z nichž ta první má evidentně se svou starší a prsatější „rivalkou“ trošku problém.

Sátorová totiž jako by ve svém twitterovém účtu doslova kopírovala vše, co Ochotská ve vztahu s Rosolem podnikne. Některé souvislosti působí až komicky. Nejdříve se Ochotská pochlubila fotografiemi z tropického ráje na Mauriciu, kam do stejného komplexu (!) „náhodou“ časem vyrazila i Sátorová se svým Berďou, což živelně reflektovala na svém Twitteru a podobnost některých fotografií je až zarážející.

Stejně jako fotografie kytice růží od Berdycha, kterou se Sátorová chlubila po několika totožných fotografiích na Facebooku Ochotské, které kytice posílal tenista na Novu a další z nich sehrála roli při jejich zásnubách v Paříži. Po těch se moderátorka pochlubila prstýnkem a odpověď z druhé strany barikády na sebe nenechala dlouho čekat.

Fanouška, který nás na „sérii náhod“ upozornil, ale nejvíc pobavilo, když Sátorová pověsila na svůj Twitter fotografie, na kterých je s Berdychem v delfináriu poté, co přes stejný prožitek a snímky komunikovala Ochotská směrem ven první společnou dovolenou s Rosolem.

„Upekla taky dort jako Míša, fotí se s květinami a prstýnkem jako Ochotská a nakonec dovolená ve stejném hotelu jako Míša, slečna má zřejmě trošku problém,“ napsal nám fanoušek Marek a v komentáři zmínil další zajímavou souvislost: Ochotská se pochlubila na Facebooku vlastnoručně upečeným dortem k Rosolovým narozeninám, Sátorová následně kontrovala vlastním tiramisu dortem!

Rosolova snoubenka a bývalá moderátorka Novy byla naším dotazem na svou skalní „ctitelku“ viditelně zaskočená: „Nezlobte se, ale nebudu k tomu nic říkat, na shledanou,“ na odpovědi Sátorové stále čekáme.

Možná ale nemá čas, Míša totiž nedávno na sociální síti publikovala žhavé foto z pláže z australského Melbourne, tak se těšíme na odpověď rivalky, třeba půjdou konečně prsa ven, protože Sátorová se díky Berdychovi snaží rychle dostat do povědomí médií, a jak říkaly naše prababičky: „Nikdy nevíš, kdy skončí žranice.“

Související články

Další články