Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Bella Hadid toho asi má hodně na srdci! V tomhle outfitu si zapařila na party u Diora s Evou Herzigovou!

Večírek u Diora vypadá na docela slušnou party!
Zdroj: profimedia
Mladičká modelka Bella Hadid se toho rozhodně nebojí. V rámci pařížského Fashion Weeku se účastnila party Christiana Diora pro jarní/letní kolekci. Na mejdanu se to hemžilo celebritami a novináři, a tak Bella zvolila velmi ležérní outfit.

Bella Hadid (20) rozhodně nestojí ve stínu své starší sestry Gigi. Na událost roku ve světě módy si oblékla úplně průsvitné šaty, pod nimiž měla pouze trenýrky. Jak jinak než od Diora. Podprsenku už ale raději nechala doma. Takže svoje poprsí vystavovala celý večer na odiv.

A lidé se dívali! A také chtěli být viděni! Kdo by si neudělal selfie s Bellou Hadid na party u Diora, když jsou jí vidět celá prsa, že? Kdo tam nebyl, jako by nežil. Bellu tak celý večer někdo obletoval. Navíc od té doby, co se rozešla se zpěvákem Weekndem, je dost v kurzu.

Motali se kolem ní nejen roztančení rappeři, ale i další kámošky modelky. Kendall Jenner dorazila v outfitu Audrey Hepburn. K nim se poté přidala Eva Herzigová (43). Tohle neodolatelné trio tak jednoznačně zastínilo zbytek celebrit. Není divu, v sázce přeci jenom pořád byla odhalená prsa!

Vypadá to, že Eva a Bella jsou docela kamarádky. Ostatně spojuje je láska k módě a modelingu. Tady vidíte, že věk je skutečně jenom číslo. Více než dvacetiletý věkový rozdíl holky zřejmě netrápí. Ostatně obě jsou koneckonců ikonami.

Související články

Další články