Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Během vystoupení Gránský svou chloubu neukázal: Opravdový Marilyn se toho nebál! FOTKU ÚDU NAJDETE UVNITŘ!

David Gránský se tak neodvázal, naštěstí!
Zdroj: Facebook, Twiiter
+ Dalších 13 fotografií
Tak máme za sebou druhou řadu show Tvoje tvář má známý hlas. Absolutním vítězem byl úžasný Honza Cina, ale předvedli se i další soutěžící. Třeba talentovaný David Gránský, který zazpíval šílence Marilyna Mansona (47). Naštěstí ale nepředvedl úplně všechno, co tenhle americký zpěvák.

Mansonovi už táhne na padesát a za poslední léta se hodně zklidnil. Před deseti lety se mu ještě temnou imagí dařilo šokovat, ale dneska už jeho bizarní klipy plné krve, polonahých holek a zmasakrovaných plyšáků nikoho nezajímají.

Zamlada to byl pěkný divoch a nebál se ničeho. Jeho tělo zdobí několik tetování, piercingů a také si velmi oblíbil barevné čočky do očí. Taky se nestyděl fotit v lechtivých pozicích, i když na jeho aktu není nic sexy. Svůj penis má stlačený mezi stehna a ani žiletka mu rozhodně neříká pane. Ne zrovna vkusnou fotku rockového bouřliváka najdete v galerii.

To už je mnohem hezčí pohled na jeho bývalé přítelkyně. Nejdřív byl zasnouben s herečkou z Čarodějek Rose McGowan, která si zahrála nejmladší sestru Paige. Ta mu dala po třech letech vztahu košem. Dál se mu poštěstilo sbalit a dokonce se oženit s největší femme fatale Hollywoodu. Tou je krásná burleskní tanečnice a modelka Dita Von Teese.

Ani ta s ním ale dlouho nevydržela. A to kvůli neustálým večírkům, alkoholu a nevěrám. A možná i kvůli tomu kašpárkovi, kterého tak rád ukazoval na večírcích.

Související články

Další články