Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Beckham zkusil oslavou za 9 mega zastínit narození princezny. Přijde kvůli tomu o šlechtický titul?

Abychom Victorii nekřivdili, tady je patrný jakýsi náznak úsměvu.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie
David Beckham, jeden z nejslavnějších fotbalistů, o víkendu oslavil 40. narozeniny. Velkolepou oslavu za v přepočtu devět milionů korun mu uspořádala manželka Victoria. Nechyběl na ní nikdo, kdo v posh světě snobky Victorie něco znamená.

Kulatiny Beckham oslavil v marockém Marakéši v luxusním letovisku Amanjena. Opulentní resort, kam mají přístup jen vyvolení a výjimeční hosté, si můžete pamatovat ze Sexu ve městě 2, kde Carrie a spol. tráví dovolenou.

Na seznamu pozvaných se objevila slavná jména, třeba scientolog Tom Cruise, rapper Snoop Dogg nebo šéfkuchař Gordon Ramsay. Nechyběly ani „Spajsky“, kromě Mel B., kterou buď nepozvali, nebo se na oslavu vykašlala. Ovšem zastoupila ji božská Eva Longoria, která si od víkendu začala říkat Latino Spice.

Měla to být party, o které se na stránkách tisku bude mluvit ještě týdny, bookmakeři dokonce uzavírali sázky na to, jestli dá Posh Spice Davidovi jako dárek to, co nikomu jinak neukazuje. Svůj úsměv. Jenže pak přišla zpráva, že vévodkyně Kate porodila. Zájem celého světa se v tu chvíli upíral k Londýnu. A Victoriiny vyhlídky na nejsledovanější party vzaly za své.

Související články

Další články