Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Baviči Suchoš a Geňa se upadající kariéry nechtějí vzdát. Nacpali se do další televize, budete se dívat?

Baviči Suchoš a Geňa se upadající kariéry nechtějí vzdát. Nacpali se do další televize, budete se dívat?
Zdroj: archiv FTV Prima
A je to opět tady. Dva nerozluční baviči už snad po sto padesáté zkoušejí své štěstí na televizní obrazovce. Jak dlouho jim ale nový projekt vydrží? Ty poslední měly dost jepičí život.

Ti si opravdu nedají pokoj. Po skončení jejich Partičky na Primě se Richard Genzer (48) a Michal Suchánek (50) nevzdávají a jdou zas o dům dál. Tentokrát se pokusí uchytit na Barrandově s něčím podobným, jako byla právě Partička, jen teď se to bude jmenovat La Parta.

A kdy že se tohle veledílo má spustit Fanoušci nejen těchto bavičů, ale třeba i Ondry Sokola (43) se můžou těšit už na 12. října.

Zajímalo by nás ale, jakou životnost tenhle projekt bude mít Většina pořadů v poslední době, které vyplodili Richard s Michalem, moc diváky nenadchla a jak rychle začaly, tak brzy skončily.

Rozhodně nechceme předvídat, třeba to bude konečně ten zlatý důl, po kterém po skončení úspěšného Tele tele tak moc touží.

Ale tak nějaké peníze mají i z muzikálu Tři mušketýři. V Divadle Broadway se dost vyřádí, dokonce často zavaří režisérovi a místo scénáře improvizují. Uvidíme, jak jim to půjde nejen na prknech, co znamenají svět, ale i v televizi. Snad nebude zábava pokulhávat.

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy