Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Bartošová musí na gynekologii kvůli údajnému znásilnění: Čtěte, co řekl Macura o sexu s Džambulkou!

Iveta Bartošová musí na gynekologii. Jaké budou asi výsledky?
Zdroj: herminapress.cz, Profimedia.cz

Iveta Bartošová (47) je momentálně stále v péči lékařů Thomayerovy nemocnice po operaci prasklého vředu. Podle informací serveru Prásk.cz se tam podrobila i gynekologickému vyšetření. Její partner Josef Rychtář (55) totiž pojal podezření, že měla zpěvačka v Itálii sex se svým "únoscem" Zdeňkem Macurou (39), a vzhledem k tomu, že byla permanentně opilá a zřejmě i pod vlivem tlumicích léků, padla z úst Rychtáře slova o nedobrovolném pohlavním styku, což se klasicky nazývá znásilněním.

"Iveta se rozhodla podrobit lékařskému vyšetření v oboru gynekologie, a pokud se prokáže, že k nějakému takovému styku došlo, o kterém samozřejmě nevěděla, protože byla pod vlivem návykové látky, tedy alkoholu, pak se jednoznačně ze strany pana Macury bude jednat o znásilnění. Protože nebyla při vědomí, pohlavní styk nebyl dobrovolný. A Iveta se rozhodla, že podá na pana Macuru trestní oznámení pro znásilnění," řekl Prásk.cz Rychtář.

Macura se všemu, co Rychtář prohlásí, potutelně směje. Tentokrát si ale možná zavařil svým vystoupením v pořadu One Man Show, kde moderátorovi Kamilu Bartoškovi přiznal, že s Bartošovu styk měl. Na přímou otázku moderátora, jestli měl s pěnicí styk, odpověděl: "Když byla víc opilá, tak jo," pronesl Macura a dodal: "Berte to tak, že je to člověk závislý na alkoholu."

I když všichni diváci vědí, že se jedná o zábavnou show, navíc sestříhanou, Rychtář se může těchto slov chytnout a považovat je za důkaz v případném obvinění. "Vůbec to takhle nemělo být, vyzývám zaměstnavatele moderátora, aby mu dal výpověď, protože tohle museli nějak sestříhat. Já jsem mluvil o něčem jiném," brání se Macura.

Teď záleží na samotné Ivetě a na lékařích, kteří mají zjistit, kdy měla zpěvačka naposledy sex.

Související články

Další články