Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Bartošová měla druhý pohřeb, Rychtář je zase vzteky bez sebe a útočí! Kdo je teď podle něj vrah Ivety?

Josef Rychtář se rozhodl ze smrti Ivety opět obvinit média.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Na pondělním pohřbu Ivety Bartošové (48) se ukázal z nejbližších pouze vdovec Josef Rychtář a několik lidí ze strany jeho rodiny, ke kterým očividně zpěvačka neměla příliš blízko. Ostatní jako syn Artur, expartner Ladislav Štaidl a maminka Svatava od prvního dne po tom, co si Iveta lehla pod vlak, jasně dávali najevo, co si o Rychtářovi myslí, a posledního rozloučení se odmítli zúčastnit.

Maminka Svatava se proto rozhodla uspořádat smuteční rozloučení ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde její dcera vyrůstala. To proběhlo už 8. května, tedy čtyři dny předtím, než se do strašnického krematoria sjeli novináři všech českých a slovenských médií, aby tak kromě podivného transvestity a Honzy Bendiga na vlastní oči viděli, že se s Ivetou nepřišel rozloučit vůbec nikdo ze šoubyznysu.

Rozloučení ve Frenštátě proběhlo v naprostém soukromí u tamní kapličky. „Ivetka tam měla fotku, kytku, hořely svíčky. U kapličky se scházíme vždy jednou za rok. Koná se tam májová mše. Kněz ji sloužil za Ivetku i za další rodinné příslušníky. Všichni jsme se za ni pomodlili. Bylo to pěkné a hlavně v klidu,“ prozradila maminka zpěvačky deníku Aha!.

To Rychtář, který se ještě nedávno obrnil hradbou mlčení a pochopil, že divadla už bylo dost, se zase pořádně rozohnil a opět přišel s ohranou písničkou, kdo může za smrt Ivety. „Až média přiznají, že mají na rukou krev mé ženy, pak můžeme uvažovat o rozhovoru. Média zabila mou ženu,“ řekl Šípu Rychtář.

Související články

Další články