Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Bartošová je v Bohnicích: Jak se tam dostala, co na to říká Rychtář s Macurou a co ještě víme?

Iveta Bartošová se teď bude léčit.

To, o co usilovali všichni kolem Ivety Bartošové (47), se konečně podařilo! Zpěvačka byla včera převezena z Thomayerovy nemocnice na odborné pracoviště pro léčbu závislostí v Psychiatrické léčebně v pražských Bohnicích.

„Ano, Iveta byla včera odvezena na specializované pracoviště, ale kam přesně, vám neřeknu. Jsem strašně rád, že se podařilo to, o co jsme usilovali a čeho jsme se báli, že se nepodaří. Iveta teď potřebuje naprostý klid a nepřeji si, aby média a fotografové obtěžovali nebo nějak narušovali Ivetinu léčbu,“ řekl eXtra.cz Josef Rychtář (55).

Ten potom, co Iveta odjela se Zdeňkem Macurou (39) do Itálie, prohlásil, že Ivetu vezme zpátky, pouze pokud se bude léčit. Jakmile si ale zpěvačku v Itálii vyzvedl, začal pozměňovat své původní tvrzení tím, že Iveta musí sama na léčení chtít. Možná tomu chtěla náhoda, že Iveta musela urychleně na operaci a po zotavení byla okamžitě převezena do rukou odborníků, kteří udělají maximum pro to, aby se úspěšně vyléčila. „Doufám, že se to Ivetě podaří zvládnout a dostat se přes to všechno. Byla by to pro ni největší výhra a já budu opravdu moc šťastný, když se to Ivetě povede,“ dodal Rychtář.

Macura i přes to, že stále nenašel společnou notu s partnerem Ivety Josefem Rychtářem, se nehodlá „vztahu“ s pěnicí vzdát. „Doslechl jsem se, že je Iveta zavřená. Jsem samozřejmě rád, že se dostala k odborníkům, i když jsem stále nakloněn více variantě, kterou nabízel pan Martucci. Pamatuju si, jak Ivetě vadilo, že na ni lidé čumí,“ řekl nám Macura. Vzhledem k jeho aktivitám se dá očekávat, že bude chtít zpěvačku v léčebně navštívit. „Víte, stále mi na ní záleží. Jen se obávám, aby tou štvavou kampaní proti mně, za kterou může Rychtář, ona neřekla personálu, že tam nesmím,“ obává se Macura.

Nejdůležitější teď je, aby Iveta dodržela léčbu a nepodepsala revers jako už několikrát, a tím zmařila veškeré naděje jejích nejbližších, kteří doufají, že to tentokrát zvládne.

Mohlo by vás zajímat

Další články