Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Barbie Akademie aneb Návod, jak se stát tou pravou, nefalšovanou bimbo

Líbilo by se vám být takovou bimbo barbie?
Zdroj: archiv
+ Další 4 fotografie
Mysleli jste si, že být barbínou už dávno vyšlo z módy? I vy chuděry pomýlené. Ba naopak, je to trend, který je nesmrtelný. Pokud je vaším vzorem již odmala umělá panenka Barbie, neváhejte se do ní stylizovat. Vás to možná učiní šťastnou a zbytek světa se alespoň pobaví.

Blond prodloužené vlasy, nafouklé rty, vosí pas a silikonové balony jak hrom. To vše vám stačí jako solidní základ, abyste se mohla stát pravou, nefalšovanou bimbo.

Pokud je vám to málo, přidejte trochu botoxu, plastiku nosíku, umělé řasy, nehty, pořádné opálení a silnou vrstvu make-upu. Myslíte si, že je to legrace? Ani v nejmenším, situace je dokonce tak vážná, že vznikla stránka Bimbo Barbie Akademie, kterou se můžete patřičně inspirovat.

Najdete zde například kompletní návod od A do Z nebo spíš do double DD, jak se stát bimbo barbie. Nespočet fotek prsatých plastických krásek vás bude pronásledovat i ve snech. Po každé fotce si budete říkat, že hůř už být nemůže a každá další vás přesvědčí o opaku.

Být pravou bimbo je ale pěkná fuška. Vyšponovat prsa až k bradě není věc snadná. Své by o tom mohla povídat Lela Ceterová, přední slovenská playmate a královna Barbie Akademie. Její míry 91–60–90 samy o sobě naznačují, že v tomhle oboru nebude mít jen tak konkurenci. Ona totiž drtivá většina holčiček se sice snaží na tento vrchol dopracovat, jako například Charlotte Štiková, ale ne a ne jej dosáhnout. Kde se jen stala chyba?

Prsa bychom měly slušná, jen přimíchat trochu stylu, odebrat pár kil a máme tu bimbo jako vyšitou. Další inspirací by nám mohla být Eva Perkausová, která na své barbie image pracuje zatím poměrně slušně, uvidíme, jak se situace bude vyvíjet nadále a zdali dosáhne na titul královny.

Takže jestli se chcete stát tou pravou Barbie od Matella, máte rozhodně kde se inspirovat. Barbie Akademie vás v tom určitě nezklame. Jen nezaručujeme, jak dlouho tu přehlídku oblud vydržíte, než budete chtít skočit z okna. Každopádně už víme, kde Ridley Scott bral inspiraci pro svého Vetřelce.

Související články

Další články