Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Baleťák Vlastík Harapes po homo-konfliktu s Fialovou otevřeně radil vdově Marcele Březinové, jak na zajíčky!

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie

Na charitativním večeru pro dobrou věc se děly divy. Jedna z účinkujících, zpěvačka Marcela Březinová, se v zákulisí svěřila, že by moc ráda chovala na svém statku zajíce. Co ji k tak úžasnému nápadu vedlo, už nedodala, ale s dobrou radou ihned přispěchal baleťák Vlastík Harapes.

„Já bych chtěla ke mně na statek nějakého zajíce, je lepší kluk, nebo holka?“ vyzvídala Březinová, která je v tuto chvíli bez chlapa a žádného dalšího zatím nechce, protože stále ještě není smířená se sebevraždou svého manžela. Harapes jí následně poradil, jak má zajíce vůbec chovat, a hned poté upravil košili pořadatele Davídka Novotného. „Tedy, takhle špatně upravenou košili jsem snad ještě neviděl!“ zlobil se známý mistr baletu.

O panu Vlastíkovi bylo v poslední době slyšet zejména kvůli jeho konfliktu s Květou Fialovou. Herečka jej totiž veřejně nařkla z toho, že je gay, a pak se s ním ještě chtěla objímat a pusinkovat, jak to ona ráda. Pan Vlastík se vyslovil, že to Květě nelze odpustit, protože se chová pošetile, a setřásl ji ze sebe jako otravného ováda, kdy se na něj milovnice všech homosexuálních tvorů otevřeně vrhla a začala jej pronásledovat.

Související články

Další články