Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Bakelitová Zdenička se stala moderátorkou: Sledujte foto z akce, kde všichni vypadali jako voskové figuríny!

Bakelitová Zdenička se stala moderátorkou: Sledujte foto z akce, kde všichni vypadali jako voskové figuríny!
Zdroj: Jan Veselý

I když většina VyVolených je po mediální smrti hned, jak se za nimi zaklapnou dveře Vily, Zdenička Soušková (25) dělá všechno pro to, aby se na ni nezapomnělo. Potom, co skončila v soutěži a oficiálně skončil i její románek s Thomasem Castellem (38), vypadalo to, že se po ní slehne zem. Jenže silikonová kráska zveřejnila románek s moderátorem Michalem Šedou a začala čím dál víc pracovat na jejich společném promu.

Na Facebooku pár přiznal vztah a Soušková tak díky Michalovi, který se v mediální oblasti už nějakou dobu pohybuje, získala možnost moderovat módní přehlídku. Podle zákulisních drbů se musela Zdenička před svým vystoupením trochu posilnit. "Táhlo to z ní, cítila jsem to," svěřila se vizážistka, která líčila Zdeňku, jež do sebe kopla panáka. To ale není žádný prohřešek, na rozdíl od politiků, kteří tak na veřejnosti vystupují, jako by se nechumelilo.

Na party modelingové agentury to vypadalo jak ve voskovém Muzeu Madame Tussauds. Několikrát přeoperovaná Zdenička, její přítel, který jakoby z oka vypadl Kenovi, zpěvák David Gránský a finalistka VyVolených 2007 Veronika Fasterová.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy