Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Babišová se na Facebooku vyprsila v sexy krajkovém prádle! Nad její selfie slintá i Kokta!

Monika Babišová má čerstvě Facebook.
Zdroj: facebook.com

Partnerka Andreje Babiše (59) Monika (39) objevila před pár dny kouzlo Facebooku. A aby i ona nezaostávala za ostatními, začala už postovat několik selfie. Alespoň to tak vypadá. Profil je totiž falešný.

„Monika“ se pochlubila snímkem z luxusní dovolené, klasickou pózovačkou před zrcadlem, kde se na jedné fotografii ukazuje s plným dekoltem, odhalujícím krajkové prádlo ve vínové barvě.

Sexy partnerka ministra financí má rozhodně co ukázat, za rok oslaví čtyřicítku, kterou by jí hádal málokdo. „Babišová“ si udržuje luxusní figuru, pečuje o svou tvář, takže je jasné, že fanoušci šmírující její profil si přijdou na své.

Mezi prvními se nezapomněl ukázat známý proutník Josef Kokta (57), který, i když žijící s celebritkou Ornellou Štikovou (21), neustále oblažuje na sociální síti svými komenty, které už dlouhou dobu shrnuje do prostého „jo!“, aniž by tušil, že somruje a upozorňuje na sebe úplně cizího člověka.

Související články

Další články