Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Babiš řeší další nepříjemnost s Facebookem: Šíří se informace, že si platí své tváře! Kde je pravda?

Největším „miláčkem“ facebookové srandakomunity je zatím suverénně
Andrej Babiš a jeho hnutí.
Zdroj: Facebook
+ Další 2 fotografie

Jako by nebylo dost fórků okolo volební kampaně Andreje Babiše a jeho hnutí, teď jeho soupeři přitvrdili. Facebook zaplavují fotografie falešných billboardů, podle kterých má Babiš mít se svými tvářemi pozoruhodné „vztahy“ na zaměstnanecké bázi.

Materiály, které se šíří internetem, tvrdí, že hlavní tváře Babišovy kampaně, právnička Věra Jourová, novinář a spisovatel Martin Komárek, herec Martin Stropnický a pedagog a bývalý senátor Jiří Zlatuška, mají údajně brát až devadesátitisí­cový plat.

Kdyby byla informace pravdivá, bylo by to v rozporu s deklarovanými cíli Babiše, a navíc by se ukázalo, že pod jeho vedením míří do politiky svým způsobem neúspěšní lidé, tedy ti, které si musí platit.

Proti tomu se ale vymezuje tisková mluvčí Babišova hnutí Radka Burgerová: „Není pravda, že bychom někomu něco platili, jediný, kdo od nás dostává pravidelný plat, je pan Komárek, což jsme jasně deklarovali už dávno.“

Zdá se tedy, že Babišovy tváře jedou se svým guru v kampani jen z čistého nadšení a víry v jeho plány na nastolení pořádku. Věříte tomu?

Pokud se chcete na téma „Babiš“ pobavit ještě víc, rozhodně si nenechte ujít některé facebookové profily, které se fórky jenom hemží.

Související články

Další články