Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Babička zrůda donutila vnučku, aby běhala tak dlouho, dokud nepadne mrtvá k zemi. Důvod? Neuvěříte!

Devítiletá Savannah Hardin z americké Alabamy dostala chuť na čokoládovou tyčinku a tajně ji snědla. Když na to přišla její babička, nastalo peklo. Dívka dostala do ruky těžká polena a běhala kolem domu, dokud nepadla. Všemu přihlížela i matka umučené dívky.

Zvrhlé babičce Joyce Garrad hrozí za umučení vnučky doživotí, nebo dokonce trest smrti. U soudu se zpovídá z toho, že v roce 2012 nekonečným během umučila svou devítiletou vnučku Savannah.

Za všechno mohla malá čokoládová tyčinka, kterou si dívka bez dovolení vzala ve školním autobuse a pak zapírala.

Babička a nevlastní matka nechaly dívku za trest běhat kolem rodinného domu v Etowah County, dokud nepadla vysílením.

Soused, který otřesné divadlo viděl, u soudu uvedl, že dívka několikrát prosila, že už nemůže. Měla zkrvavená kolena, promočené boty a prosila o smilování.

Ale obě bestie se dál bavily tím, jak dívka běhá a navíc s sebou nese polena dříví, uvedl Daily Mail.

Podle soudního patologa dívka zemřela na dehydrataci. Doslova se jí uvařil organismus.

Když dívka zůstala ležet na cestě, zavolala babička záchranku s tím, že malá Savannah zvrací a celá se klepe. Byla převezena do jedné z alabamských nemocnic, tam ale zemřela.

„V podstatě běhala a běhala, dokud nepadla. Měla v sobě tak málo vody, že prostě nemohla přežít,“ uvedl hlavní vyšetřovatel Jimmie Harp.

Očekává se, že během týdne bude soud u konce. Je pravděpodobné, že obě ženy dostanou doživotní trest. Veřejnost spekuluje i o trestu smrti.

Související články

Další články