Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Babičce (90) zjistili rakovinu dělohy. Odmítla léčbu a vydala se vstříc novým zážitkům!

Zdroj: facebook.com
+ Dalších 6 fotografií
Rakovina je velmi zákeřná choroba a nikdo si ji nepřeje. Když vám ji pak doktoři oznámí, je to pro každého zdrcující. A ještě horší je to v tom okamžiku, když se to dozvíte dva dny po smrti vašeho životního partnera. Toto se stalo babičce Normě (90). Ta se ale nenechala rozhodit a začala si života užívat!

Dva dny po smrti její životní lásky Normě lékaři oznámili, že má rakovinu dělohy Každou ženu by toto zjištění položilo, ne však Normu. I přes to, že jí doktoři nabídli, že jí nádor vyoperují a pak podstoupí chemoterapie a radiační léčbu, Norma s díky odmítla a rozhodla se, že zbytek života stráví úplně jinak než v nemocnici.

Místo toho si řekla, že si ještě splní svůj sen a dožije s úsměvem. Proč by podstupovala chemoterapie, které by stejně k ničemu nevedly, a v jejím věku rozhodně nechtěla ležet a čekat na to, co se bude dít. "Je mi 90 let a vyrážím na cesty," řekla vitální stařenka. A na dlouhou cestu se moc těšila.

Proč by si také zbytek života pořádně neužila, když k tomu má tu možnost? Její syn s rodinou totiž cestuje v obytném karavanu po celých Spojených státech. A tak se k nim Norma připojila. Musí teď vstřebávat jeden zážitek za druhým.

Hodně štěstí jí popřál i její ošetřující lékař. Podle něj nelze zaručit, že by Norma vůbec přežila první operaci, kdy by jí nádor vyoperovali „Děláte přesně to, co bych na vašem místě udělal já. Výlet si pořádně užijte,“ popřál Normě doktor.

Norma má teď opravdu hodně zážitků. S rodinou vyrazila z Michiganu přes Yellowstonský národní park až po Grand Canyon. Také měla možnost se podívat do vesmírného střediska NASA a také do Walt Disney Worldu, kde se jí moc líbilo.

Lidé ji můžou také sledovat na Facebooku na její stránce nazvané Driving Miss Norma. Na všech fotkách je vidět, že si stařenka života umí užít naplno a na to, že má rakovinu, si ani nevzpomene. A všichni jí to můžou jen závidět!

Související články

Další články