Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Baba Vanga předpověděla nehynoucí slávu Putina: Připojila k ní zdrcující proroctví!

Baba Vanga předpověděla, že Putin se stane pánem světa.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Zázračná věštkyně Baba Vanga (†85) zemřela už v roce 1996, ale její proroctví děsí celý svět dodnes. Předpověděla řadu událostí, mezi nimiž nechyběly ani teroristické útoky z 11. září, na detail přesně a jen málokdy se mýlila. Před 40 lety vyslovila, že ruský prezident Vladimir Putin (65) se stane pánem světa a Rusko už nic nezastaví. A po víkendových volbách se začínají její slova naplňovat.

Baba Vanga (†85), které je přezdíváno Nostradamus z Balkánu, už sice přes 20 let nežije, ale její detailní předpovědi vyvolávají mezi lidmi paniku dodnes. A ta o ruském prezidentovi je obzvlášť děsivá!

Vladimir Putin (65) včera počtvrté vyhrál volby v Rusku a pokračuje tak v panování moskevskému Kremlu. Všechno jde tak, jak Vanga v roce 1979 prorokovala.

Jakmile bude Evropa zpustošená, Rusko převezme kontrolu a Putin bude pánem světa. To měla Vanga říct spisovateli Valentinu Sidorovi. "Všechno roztaje jako led a jediné, co zůstane nedotknuto, bude sláva Vladimira, sláva celého Ruska," předpověděla slavná bulharská věštkyně.

Putin je u moci už dlouhých 18 let a předevčírem voliči rozhodli, že v Kremlu zůstane ještě dalších šest. Za tu dobu se toho může stát spousta. Takže budeme s hrůzou sledovat, zda měla Vanga opět pravdu.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy