Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Baba Vanga má další DĚSIVÉ PROROCTVÍ: V roce 2018 nás čekají dvě události, které navždy změní svět!

Baba Vanga je snad nejznámější věštkyně.
Zdroj: archiv
+ Dalších 6 fotografií
Baba Vanga (†85) světu zanechala dlouho řadu proroctví, z nichž valná většina se už naplnila. Slepá bulharská věštkyně předpověděla například teroristické útoky z 11. září nebo odchod Velké Británie z Evropské unie. A přestože je už dvaadvacet let mrtvá, děsivé věštby sype z rukávu stále. V roce 2018 se prý máme připravit na dvě události, které jednou provždy změní celý svět!

Slepá věštkyně Baba Vanga zemřela už v roce 1996, ale její proroctví sahají ještě několik desítek let do budoucnosti. Pořádně znepokojivé ale jsou už její předpovědi na příští rok. Podle Nostradama z Balkánu, jak se snad nejslavnější věštkyni dnešní doby přezdívá, se máme připravit na dvě zcela převratné události.

Podle Vangy převezme Čína žezlo největší světové velmoci a po dlouhých letech tak odsune Spojené státy na druhou kolej. Astronomický růst nejenom v oblasti ekonomiky je pro říši středu příznačný již dlouhá léta. Zatímco v roce 1970 zastupovala země pouhá čtyři procenta světového hospodářství, v roce 2015 už to bylo patnáct procent. Spojené státy mají oproti Číně sestupnou tendenci a z aktuálních šestnácti procent se podle časopisu Forbes do roku 2025 dostanou na čtrnáct.

Historie se v příštím roce nebude psát jenom na Zemi, ale i ve vesmíru. Vanga předpověděla, že v roce 2018 lidstvo objeví na Venuši novou a velmi zvláštní formu energie. Je snad na naší sousedské planetě život? Těžko říct, jestli se v tomto případě Vanga nesekla, protože v příštím roce se žádná výzkumná sonda na Venuši podívat nemá. Jedna nicméně vyrazí zkoumat Slunce, a tak je klidně možné, že po cestě něco zachytí.

Vanga, která předpověděla například teroristické útoky z 11. září či úprk Britů z Evropské unie, se v minulosti mýlila jen zřídkakdy. Tak uvidíme, zda se i tentokrát trefí!

Související články

Další články