Avril se během nemoci stáhla do soukromí a přestala komunikovat s médii i fanoušky. Podle jedné brazilské teorie měla dokonce zemřítskončiloji nahradit její klon. To byla samozřejmě hloupost, ale spousta lidí na tuto konspirační teorii skočila. Více se o tomhle bizarním příběhu dozvíte ZDE.

Zpěvačka přitom trpěla lymskou boreliozou a bylo jí hodně zle. Až po několika měsících šla s pravdou ven a fanouškům přiznala, co taková nemoc obnáší. Od té doby zpívá na menších akcích a zřejmě už nikdy nebude mít takový úspěch, jaký měla před lety.

Do toho se ve svých třiceti letech stihla dvakrát rozvést. Poprvé se zpěvákem Deryckem Whibleym z kapely Sum 41. Vydrželi spolu 4 roky, ale nakonec jejich manželství skončilo. Podruhé do toho praštila zase s muzikantem. Byl to Chad Kroeger, zpěvák kapely Nickelback. S ním vydržela dva roky, v roce 2015 jejich rozvod oficiálně oznámila na Instagramu.

Dlouho po jejím boku nebyl žádný muž. Tedy až dosud. S krasavcem se objevila na otevíračce nového baru a vypadá to, že si opět nabalila nějakého drsoně. Tak snad jim to vydrží. A kdo ví, třeba se Avril zase vdá. Do třetice všeho dobrého!