Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Attila Végh promluvil o Rytmusovi: Prozradil, co si o rapperovi a jeho Jasmině myslí

Attila Végh promluvil o Rytmusovi: Prozradil, co si o rapperovi a jeho Jasmině myslí
Zdroj: Instagram
Předchozí Další
+ Dalších 8 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Není moc lidí, kteří by mu byli hodně blízko. Ale Attila Végh (34) se k nim řadí. Slovenský šampion MMA redaktorovi eXtra.cz prozradil, co pro něj znamená hudebník Patrik Rytmus Vrbovský (42). A možná hodně lidí překvapí, že Attila se o něm vyjadřuje jako o svém bratrovi.

Ani jeden na druhého nedá dopustit. Mají se rádi, scházejí se mimo zápasnické prostředí, řeší spolu hodně osobních věcí. Takový je vztah zápasníka Attily Végha a hudebníka Patrika Rytmuse Vrbovského

"Jsme velcí kamarádi, dalo by se říct, že jako bráchové. Mezi námi nejde jen o sport, ale scházíme se i mimo tělocvičnu. Takže občas zajdeme i na večeři. Poznali jsme se tak, že jsem byl jeho první trenér boxu," prozradil eXtra.cz sympatický slovenský šampion.

O slavném hudebníkovi nemůže říct špatného slova. "Narapoval mi nástupovou hudbu při mém souboji s Karlosem Vémolou. A máme opravdu skvělé vztahy. Kdyby nebyl dobrý člověk, tak bych se s ním nekamarádil. On je opravdu velmi nadaný a spravedlivý chlap. Jsme jako bráchové," prozradil eXtra.cz o Rytmusovi vítěz zápasu století Attila Végh, který si oblíbil i hudebníkovu manželku Jasminu. "Hrozně jim fandím, jsou to skvělí lidé," dodal.

Obě známé tváře spojuje nejen to, že mají půvabné manželky, ale i to, že ve svých odvětvích se řadí k nejlepším I to je důvod, proč Attila bere Rytmuse jako svého bratra. A zatímco Rytmus už je pár měsíců tatínkem, Attilu to čeká v době nejbližší.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy