Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

ATLAS ŽEN: 10 věcí, kterými ženy ničí vztah!

Patrik je zpátky a je vidět, že kreativní pauza mu prospěla. Přišel totiž na to, že ženy mají pár vlastností, kvůli kterým dokáží totálně zničit vztah se svým partnerem. Jaké má náš odborník na něžná pohlaví zajímavé a docela reálné poznatky, to se dozvíte v novém díle.

V dnešním dílu Atlasu žen se probírá téma, které, jak sám Patrik říká, pomůže nám všem. Tentokrát si posvítil na obzvlášť ožehavé téma. Dnes se zaměří na věci, díky kterým žena ničí vztah. A některým se to opravdu líbit nebude.

1. TLOUŠŤKA - žádný chlap nechce mít vedle sebe vyhublé ramínko na oblečení, ale jakmile žena přestane o sebe dbát a začne přibírat natolik enormně, že si musí kupovat o čtyři čísla větší oblečení než před rokem, tak to není rozhodně dobře. A nevymlouvejte se, že za to může genetika.

2. MÁTE TÁTU - odjakživa si chlapci více rozumí s dívčinou matkou, než s jejím otcem. Tomu je vždy všechno málo.

3. NESOULOŽÍTE - jak říká Patrik, k čemu bude mít chlap ustájenou herku, která neběhá. Holky, přestaňte být frigidy

4. SOULOŽÍTE MOC - snažit se zase příliš, to také neznamená vítězství. Nezapomínejte, že všeho moc škodí. A to platí všude a ve všem.

5. BOJÍTE SE EXPERIMENTOVAT - nikdo nechce mít v posteli ztuhlé prkno, které nic nedělá. Nebojte se trošku přitvrdit a experimentovat.

6. POŘÁD NAZNAČUJETE - už si jednou uvědomte, že chlapi jsou úplně z jiného těsta než vy ženské. Chlap dřív porozumí psímu štěkotu, než vašemu naznačování.

7. ŽÁRLÍTE - žádný chlap nechce vedle sebe mít přece hysterickou krávu I on má nárok se přece podívat nebo ohlédnout. Hlavně, že nesahá, ne?

8. KOUŘÍTE - chlapi opravdu nemají rádi, když žena jejich snů smrdí jako čtvrtá cenová a hulí jednu za druhou.

9. MLASKÁTE - Holky, trochu vychování ne?

10. PRDÍTE - Tak tohle je snad nechutné i u chlapa. A u holek ani nemluvě.

Související články

Další články