Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Artur promluvil! Proč nepřijde na Slavíky a čeho už má plné zuby?

Artur přidělal pořadatelům Slavíka další vrásky na čele.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie

Smrt Ivety Bartošové (†48) byl pořadateli Českého slavíka Mattoni 2014 čert dlužen.

Nejen že šéf pořádající agentury Jaroslav Těšínský musel řešit, zda může bojovat o bednu mrtvý interpret (nakonec ano), ale jak včera přiznal v magazínu Prásk! na Nově, veletoče okolo toho, jak zdůvodnit, kdo si pro případnou trofej (ne)může přijít, zdaleka nekončí u vysvětlování, proč to fakt nebude Josef Rychtář (56).

Do Státní opery se totiž v sobotu určitě nedostaví miláček národa č. 1, syn padlé divy Artur Štaidl (18), Těšínský to včera definitivně potvrdil.

„Několikrát jsem s ním mluvil a respektuji jeho vysvětlení toho, proč za Ivetu na slavnostní večer nepřijde. Je prý unavený z médií, poslední dobou toho prý zase bylo nějak moc, respektuji to,“ řekl Těšínský s tím, že na jisté absenci Rychtáře, logicky jasné „dvojky“ a spolufavorita na člověka, který má právo Ivetu, o které se od včerejška ví, že v první šestce figuruje, „zastoupit“, se nic nemění.

„Je plně v kompetenci pořadatele, koho pozve a koho ne, víc to nechci rozvádět, myslím, že máme právo si tohle rozhodnout sami. Kdo případně ocenění převezme, ponechme zatím v utajení, dívejte se, ostatně ono těch překvapení bude ten večer víc,“ dodal tajemně Těšínský a my můžeme jen spekulovat, na koho to nakonec padlo.

Tutově můžeme vyloučit vdovce a jeho rodinu a Artura, skoro jisté je i to, že (by) odmítl jeho otec Ladislav Štaidl (69), stejně jako matka Ivety Svatava (74). Čekat asi ke smůle zlomyslného bulváru nemůžeme ani dalšího Ivetina exmanžela Jiřího Pomeje (49), stejně jako někoho z trojice Podhůrský – Martucci (38) – Macura (40).

Redakce eXtra po vyloučení krajně nepravděpodobných zvukaře Standy a Petra Sepéšiho (†25) tipuje bratra Lumíra a necháváme si malá zadní vrátečka pro léčitele Jana Saavedru (59). A jak to vidíte vy? Pište do diskuze pod článkem a že nechápete, proč to nemůže převzít Ivetina životní láska Josef, ani nemusíte dodávat, je to zřejmé…

Související články

Další články