Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Artur počítá dny, aby utekl Štaidlovi, vzkázala Iveta ze záhrobí! Máme důkaz, že říkala pravdu! Jaký?

Artur počítá dny, aby utekl Štaidlovi, vzkázala Iveta ze záhrobí! Máme důkaz, že říkala pravdu! Jaký?
Zdroj: Profimedia.cz
Předchozí Další

Včera zveřejněný neuvěřitelný poslední telefonát Ivety Bartošové (†48) její matce obsahoval řadu mimořádně zajímavých informací. Hodně zajímavá je například pasáž, ve které maminka Svatava s Ivetou v klidu analyzuje situaci Artura Štaidla, který je veřejností považován za někoho, kdo dobrovolně žije pod ochranou svého otce, hudebníka Ladislava Štaidla a maminku jezdil do Uhříněvsi na otočku víceméně litovat.

Realita ale byla zjevně úplně jiná: "On počítá každej den, kdy mu bude osmnáct, od Ládi chce jít pryč, čeká, až mu bude osmnáct, aby mohl odejít.... chce od Štaidla pryč," říká Bartošová trochu překvapené matce s tím, že Artík "...chce žít doma".

To potvrdil eXtra.cz i Josef Rychtář (56): "Už Jiří Pomeje měl nápad na přístavbu k domu, která by Arturovi umožnila tu žít a mít soukromí, s Ivetkou jsme to tak plánovali, Artur se na to vyloženě těšil, chtěl žít u maminky v Uhříněvsi."

Nebohý Štaidl junior teď bude muset zřejmě měnit plány. Dá se předpokládat, že po smrti matky a za stávající situace rozhodně nebude chtít v jejím domě žít, a je otázkou, zda přeci jen nezůstane v garsonce vedle svého otce v Apolinářské ulici, tedy alespoň do doby, než si skutečně ujasní, jak dál.

Moudřejší budeme v říjnu, kdy Artur konečně dopočítá dny do svých omnáctin a bude o svém životě moci rozhodovat sám.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy