Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Arnold Schwarzenegger má těžkou konkurenci: Tenhle důchodce je britský supersilák, uhádnete, kolik je mu let?

Victor Courage si pohazuje s činkami.
Zdroj: MailOnline

Bývalý řidič náklaďáku Victor Courage si už teď užívá zaslouženého důchodu v britském Essexu, rozhodně ale netráví svůj podzim života u křížovek, okopáváním zahrádky a koukáním na seriály v televizi!

Victor celý život zasvětil posilování a nyní se může pyšnit titulem nejsilnější penzista Anglie. Tenhle sedmdesátiletý děda by vás totiž přepral jednou rukou a tou druhou by se u toho znuděně škrábal na zadku!

Victor Courage dokáže zmáknout váhu vlastního těla třeba jen svým palcem a pomocí krčních svalů unese až 250 kilo. Poctivě cvičí každý den a nic si nedělá z toho, že ho jeho okolí považuje za blázna. On sám se cítí mladě a plný síly, i když jeho žena Margaret si to nemyslí.

Ta žije ve věčném strachu, že Victor dostane jednou infarkt, a snaží se jeho vášeň mírnit, i když penzista chodí pečlivě na prohlídky a žádné vážné zdravotní problémy mu (zatím) nehrozí. Naopak. Posilování ho dělá mladším nejen duševně a spousta lidí ve věku jeho vnuků by chtěla být jako on. A vůbec jim nevadí, že je mu už sedmdesát let.

Související články

Další články