Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Anorektická Tori Spelling změnila účes a týrá se hlady! Její extrémní dieta vám vyrazí dech

Anorektická Tori Spelling změnila účes a týrá se hlady! Její extrémní dieta vám vyrazí dech
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Bývalá hvězda kultovního seriálu Beverly Hills 90210 Tori Spelling (41) za poslední roky řešila tolik problémů, že je ještě s podivem, že nezkolabovala.

Obrovský stres se pochopitelně odrazil na její psychice a Tori se opět uchýlila ke svým oblíbeným hladovkám, kterými se v minulosti už několikrát trestala. Zdroj magazínu National Enquirer prozradil, že Tori za den přijme pouze 500 kalorií, přitom průměrný příjem žen nad čtyřicet by měl být 1794 kalorií.

Ke snídani si dá ovocnou šťávu, kávu bez kofeinu, k obědu jeden kousek ovoce a k večeři dětskou porci jídla, které obsahuje ze 75 % zeleninu a 25 % bílkoviny. "Tori se takhle trestá, protože její sebevědomí dostalo pořádně na frak," narazil zdroj na kauzu, kdy loni na jejího manžela Deana McDermotta prasklo, že měl v Kanadě poměr. Tori prý navíc vypije za den strašně moc litrů vody, což organismu škodí. "Má neustále problémy s nadýmáním a její břicho někdy připomíná břicho hladovějících afrických dětí," dodal zdroj.

Vyhublá herečka a spisovatelka se před dvěma dny rozhodla radikálně zkrátit své vlasy a s novým účesem se pochlubila na Instagramu. Podle svých slov vzala doma nůžky a delší mikádo si vytvořila sama.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy