Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anorektička Bučková tvrdí, že přibrala 5 kilo, ale nikdo jí to nevěří. Kostnatý zadek a nohy jako hůlky maskuje pod šátkem

Zdroj: herminapress.cz

Modelka Eliška Bučková (23) zřejmě udělala chybu, když začala do médií hlásat, že už přibrala pět kilo. Nikdo jí to nevěří, navíc když na poslední módní přehlídce předváděla spodní prádlo, natáhla si kolem boků a přes zadek šátek.

"Předvádění spodního prádla s šátkem přes boky působí divně. Většinou tím modelky zakrývají celulitidu, ale pak nemají na takových akcích co dělat. U Elišky to bude zřejmě naopak, bojí se, aby nikdo nezpozoroval, že je stále velmi vyhublá," řekla nám jedna z modelek, která se akce zúčastnila.

Bučková se před nedávnem nechala slyšet, že si najala trenéra a s jeho pomocí zpevňuje tělo. Dokonce prý i začala jíst a přibrala pět kilo. To na jejím těle ale vidět není. Někteří přátelé se snaží Elišku povzbudit řečmi o tom, jak už nějaké to kilo nabrala, jenže si neuvědomují, že anorektičce takové řeči nedělají dobře. "Vždycky mi vadí, když mi někdo ze známých řekne, že je vidět, že jsem přibrala. Vím, že to myslí dobře, a mělo by mě to těšit, ale bohužel to tak není," přiznala Bučková.

Související články

Další články