Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Anna Kadeřávková se ztrapnila před fanoušky i přítelem! Dostane konečně tahle sexy blondýna rozum?

Anička si to u svých dětských fanoušků žehlí, jak jen to jde.
+ Dalších 24 fotografií
Mladá herečka Anna Kadeřávková žehlí své průšvihy u fanoušků, jak jen může. Nakonec se ztrapnila i před svým přítelem Johanem Mádrem... Co se přesně stalo?

Mladá herečka Anna Kadeřávková (19), která v Ulici hrála Rozinu Maléřovou, je už nějakou tu chvíli v Čechách. Nejdříve přiletěla na ruzyňské letiště Václava Havla jako umaštěná cuchtička v pantoflích, pak ji přítel Johan Mádr vzal do auta a tam jí řekl:

„Lásko, chtěl bych si tě zarezervovat…” (pak mu Anna skočila do řeči) „Ty si mě chceš vzít?“ … „Cože??? Chci si tě jen zarezervovat na středu večer na večeři, ať máš čas….“ odpověděl Mádr. Potom prý toho už moc v autě nenamluvili.

Poté Anička celému světu řekla, že Česká republika je pro ni v podstatě bezvýznamná zemička a že ona patří minimálně do světel reflektorů v Hollywoodu… Aha, říkáme si. Nakonec jí ale došlo, že šlápla hodně vedle a o své věrné fanoušky ve věku od 7–12,5 let může přijít. Nakonec se tedy vyfotila u uměleckých srdíček a všem poslala moře lásky, míru, koťátka, cheeseburgery, lízátka a jednorožce.

„Pro vás všechny!“ vzkázala s vytvořeným srdíčkem ze svých dlaní… Tak co, lidi, odpustíme jí to pro tentokrát?

Mohlo by vás zajímat

Další články