Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Anketa TýTý 2013 zase nepřekvapila: Svému muži předávala cenu Gottová a Karel Šíp se dostal do schizofrenní situace

Nemůžete čekat na České televizi žádnou invenci. Je to prostě veřejnoprávní stanice a zábava tam tedy bude v řádných mezích a politicky korektní, zejména pokud se jedná o galavečery, mezi něž předávání cen s nejblbějším názvem historie, tedy TýTý, patří.

Ke cti přenosu budiž to, že v České televizi už pochopili, co to znamená živý přenos, a tak tam taky většina lidí i živě zpívala. Samozřejmě že nemohlo chybět vystoupení Lucie Bílé, protože když už cenu nedostane, tak ať aspoň zazpívá, že ano, my totiž žádné jiné zpěváky nemáme.

A mimochodem, držitelka asi padesáti Slavíků a 78 cen TýTý nevydala pěkně dlouho žádnou desku a během přenosu zpívala už zase převzatou píseň. Což něco vypovídá spíš o vás jako o hlasujících. Ne o ní.

Jak dopadl zbytek večera? Nic jsme od něj nečekali, proto nás ani nepřekvapil. A tak to má asi být. Je to totiž politicky korektní anketa na politicky korektní stanici.

Osobnost televizního zpravodajství

Karel Voříšek, který to opravdu nečekal. Překvapení hrané nebylo a ještě navíc ho velmi nechtěně zábavně uvedl roztomile zmatený válečný fotograf Jan Šibík.

Sportovní moderátor

Robert Záruba s Norou Fridrichovou, s níž má dítě a nejspíš jsou v rozchodové fázi, napjatě čekali, že Záruba bude brát, ale nakonec si na pódium vyhopkal mladíček Vojtěch Bernatský.

Osobnost televizní publicistiky

Josef Klíma, který zdrhl od Janka Kroupy a moderátor večera Karel Šíp mu to dal ve svých narážkách pořádně sežrat. Kde byla Daniela Drtinová, která po neshodách s ČT odešla, to se ani neodvažujeme odhadovat.

Zpěvák

V kategorii byli třeba nominováni i Vojtěch Dyk nebo Tomáš Klus. Stejně to zase nakonec vyhrál Gott a cenu mu přišla předat a ohlásit jej jako vítěze jeho žena Ivana. Proboha.

Zpěvačka

Lucie Vondráčková, která tam nebyla, protože v Kanadě vychovává syna. Kamera raději ani nezabrala Lucii Bílou, aby nebylo vidět zklamání houfně oceňované zpěvačky, co vlastně každoročně brala zrcátka za nic.

Osobnost televizní zábavy

Schizofrenní situace. Karel Šíp ohlásil svou nominaci a pak si předal cenu sám sobě. Jako moderátor večera se naučil před zrcadlem dva výrazy, radostný a zklamaný, nakonec nepoužil ani jeden.

Herec

Ivan Trojan, jenž tam stejně jako Vondráčková taky nebyl.

Herečka

Dagmar Havlová, která přišla v pánském obleku a měla nejvtipnější entrée, neboť ji uvedl komický režisér Jakub Kohák, jenž rozvedl na pódiu teorii o květáku a bramborách.

Dvorana slávy

Jana Štěpánková, u níž se nevychované publikum zvedlo na ovace vestoje až po několika vteřinách. Z hlediště slzel na svou sestru na pódiu Petr Štěpánek a její nová švagrová Zlata Adamovská se vedle něj dmula pýchou.

Pořad roku

Tím se stala Všechnopárty a Karel Šíp se znovu ocitl v situaci, kdy byl moderátorem i oceněným. Bohužel bylo až příliš poznat, že Suchánek s Genzerem, kteří seděli v publiku a čekali vítězství Partičky, byli až moc zklamaní. Respektive naštvaní.

Seriál roku

Vyprávěj. To dodrželi tvůrci pořadu doslova a vyprávěli u děkovného pultíku Psohlavce, Zločin a trest a Vojnu a mír. Na jejich pozdravy rodinám ale nikdo zvědav nebyl.

Objev roku

Koktavý zpěvák Miroslav Sýkora, který neřekne jedno kloudné slovo a má těžkou vadu řeči, přesto zpívá jako bůh. Skládáme mu hluboký obdiv, že se rozhodl před publikem mluvit. Respektive se o to pokusil. Je to pán.

Absolutní vítěz

Ten, kdo získal největší počet hlasů. A byla to Dagmar Havlová. Jak je vidět, pel pana prezidenta Havla ještě pořád ulpívá.

Související články

Další články