Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Anife Vyskočilová nedávala pozor: Skákala jak jojo, odhalila černá tanga, povadlý zadek a krátery na stehnech!

Anife Vyskočilová skákala velmi nebezpečeně.

Tanečnici Anife Vyskočilové (38) už táhne na čtyřicítku, ale přesto se jí daří vypadat mladistvě. Během jednoho dovádění před fotografy se jí ale nechtěně podařilo odhalit slabiny svého těla, které měly raději zůstat skryty.

Vyskočilová na konci loňského roku podstoupila plastickou operaci prsou. Nelíbila se jí malá prsa, která dostala zabrat kojením, a prý jí vadil i tvar prsních dvorců. Vše Anife samozřejmě nechala nafotit a zveřejnit ve spřátelených médiích, aby v hodnotě dvou prsou zaplatila za jedno, a dokonce možná za žádné. Plastika prsou ale není to jediné, co tanečnice absolvovala. Za sebou už má i liposukci stehen, po kterých jí na nohou zůstaly nevzhledné jizvy připomínající celulitidu.

Anife zřejmě projevila radost, jakou mají lidé na tanečních party či stoupenci hnutí Hare Krišna, a při asi padesátém výskoku se jí nadzvedla sukně víc než holkám v Hříšném tanci. Jakým kalhotkám dává divoká Turkyně přednost se můžete podívat sami!

Mohlo by vás zajímat

Další články