Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Anife už fakt nemá prachy? Neuvěříte, čím se teď tahle šílená Bulharka živí!

Anife už fakt nemá prachy? Neuvěříte, čím se teď tahle šílená Bulharka živí!
Zdroj: herminapress.cz

Když přijedete do Čech z Bulharska, pravděpodobně nejste jaderný fyzik ani přední odborník na otázky Blízkého východu. Předpokládá se, že budete pracovat na stavbě nebo jako pomocná síla v kuchyni. Konečně už to pochopila i Anife Vyskočilová 39), která se roky snaží vecpat do vod showbyznysu. Původní plán byl zkusit to jako manželka známého herce, následně chvíli praktikovala model "bývalá manželka úspěšného herce". Poslední zprávy mluví o tom, že Anife prodává ve stánku před nejmenovaným obchodním domem.

Gratulace a velký potlesk, konečně si Anife přestala na něco hrát a pochopila, kam patří. Za stánkem jí to velice sluší a nedivili bychom se, kdyby tímto způsobem získala větší přízeň než jako celebritní vtěrka. Je těžké si přiznat pravdu, ale věříme, že poté, co se to drobné Bulharce povedlo, jí spadl velký kámen ze srdce. Je úplně jedno, co Anife prodává, stačí nám pouze vědění, že už se snad nebude do showbyznysu cpát znova a otravovat bulvární redaktory svými rádoby zajímavými storkami.

Rozloučíme se s vámi krátkým povzdechem. Kéž by stáhla ocas i mistryně všech vtěrek Nikol Moravcová. Nic jiného si nepřejeme!

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy