Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Anife se pustila do brutální války se sokyní: Jsou za tím prsa a mladý koloušek! A víme mnohem víc!

Anife a její chlapec z Bosny
Zdroj: Hermina

V zákulisí Primy to pořádně vře, a to nejen kvůli Gábině Partyšové (34). Tentokrát je na přetřesu Anife Vyskočilová (38), které se hodně nelíbí pomluvy, které kolují o ní a její údajné nevěře.

„Anife má mladého milence! Podvádí s ním už dva měsíce toho svého Balkánce,“ tak zní anonym, který někdo rozesílá po redakcích a Vyskočilová má jasno o tom, kdo za anonymem stojí.

„Všechno je to práce Míši Adámkové, která se mnou dělala pořad Ženy na cestách. Jsou to intriky, které mě měly, a taky dostaly, pryč z Primy. Žádného milence nemám, jsem šťastná s přítelem,“ říká Anife, která je právě se svým Vernesem (62), bosenským seniorem, na cestách.

Hvězda show Ženy na cestách, původně stylistka Adámková (31), to vidí jinak: „Anife se úplně zbláznila. Ještě po natáčení v Tunisu jsme byly nejlepší kamarádky, vůbec to nechápu,“ říká hodně smutně moderátorka, o které je známo, že příliš netouží po publicitě.

„Netouží po ničem jiném. A s jednou spřátelenou novinářkou o mně šíří pomluvy,“ stojí si za svým Anife, ale naše zdroje z Primy mluví opačně!

„Anife ji nesnáší. Míša je krásná. Vyskočilová nemohla nikdy při natáčení vedle ní stát v plavkách, protože ten rozdíl byl brutální. Do toho zjistila, že Adámková bere peníze i jako vizážistka a stylistka. Neustále do toho šila, a když jí Prima ústy programového ředitele Vladyky dala varování, že jí do toho nic není, udělala kardinální chybu,“ říká náš zdroj.

Vyskočilová si šla údajně stěžovat na vedení Exim Tours, což je cestovka, která celou tu divnou show topí. Tam měla vyprávět, jak je na Primě perzekuovaná. A že zlomyslná produkce posílá krásnou Míšu do exotických destinací, zatímco ona musí trajdat po Tunisu a Egyptě. To měl řešit Vladyka pokutou. A od té doby nenechává Vyskočilová na Adámkové nit suchou, zatímco ta nechce divokou Bulharku vůbec komentovat.

Podtrženo sečteno: Vyskočilová zajíčka popírá a dál se nechává svým Bosencem vozit po světě, zatímco Adámkovou vozí po světě Prima, která podle eXtra.cz angažovala Vyskočilovou na dlouhou dobu naposledy.

Související články

Další články