Hvězdy Tváře se každý týden potýkají s nelehkými úkoly podobat se co nejvíce daným ikonám. Čím talentovanější a známější idol, tím těžší úkol pro interpreta. Co se ale stane, když dostanete za úkol ztvárnit jednu z nejujetějších světových ikon, která vyniká svými skandálními show? Jak se s tímto úkolem popere Anička Slováčková, uvidíme dnes večer na TV Nova. Mezitím se můžete pokochat ujetostmi, které má na svědomí za svou kariéru samotná Lady Gaga.

Dle statistik Lady G vydělá jenom na Twitteru v přepočtu zhruba půl milionu korun ročně. To je ovšem celkem slušná sumička za tweetování s fanoušky. Se sociálními sítěmi to umí, pro svoje roztomilé fanoušky založila například portál Little monsters.

Gaga je též oblíbeným terčem žalob. Od jejího bývalého přes osobní asistentku až po realizátora džínové kolekce. Gaga ročně čelí nejroztodivnějším obviněním až za 30 milionů dolarů.

Na střední škole se potýkala s bulimií, toužila mít postavu jako malá baletka, to se jí však nedařilo, a tak se uchylovala k nucenému zvracení. Vyzvracela prý vše, co snědla, a výrazně se to podepsalo i na jejích hlasivkách. Potížemi s příjmem potravy trpí Gaga prý dodnes, ale kvůli péči o hlasivky už tolik nezvrací.

Střední škola opravdu pro tuhle světovou superstar nebyla žádnou procházkou růžovou zahradou. Její spolužáci ji prý dost často šikanovali a posmívali se jí, údajně kvůli její lásce k hudbě a faktu, že byla prostě tak trochu ujetá.

Šálek, ze kterého pila Lady Gaga (30) v Japonsku čaj, se vydražil na 950 tisíc korun. Gaga šálek s otiskem své rtěnky a podpisem vydražila za charitativním účelem, a sice podpořit mladé japonské umělce.

Newyorská restaurace, kterou vlastní její otec, je údajně známá svým špatným hodnocením a dokonce nedodržováním hygienických předpisů pro provoz podniku. Jak často tam asi Gaga sama obědvá?

Její outifity jsou známé jako jedny z nejšílenějších na světě, nejvíce byla kritizována za podprsenku s plastovými samopaly, šaty z masa nebo již klasicky za kožichy, které se pro změnu nelíbí organizaci PETA.

O tom, že se Lady Gaga nenarodila jako úplná kráska, se v médiích spekuluje již dlouho, těmto spekulacím však výrazně pomohlo, když Gaga pózovala pro obálku amerického Vogue a její postava byla téměř k nepoznání. Stala se tak opět terčem kritiky kvůli svému vzhledu.

Její koncerty jsou sice poměrně odvážné, v Indonésii ho ale nerozdýchali při jejím světovém turné. Koncert musel být zrušen kvůli opakovaným veřejným protestům a hrozbám atentátu na samotnou Lady Gaga. Islámským státům by se možná měla naše mimozemšťanka, která se ničeho nebojí, vyhýbat obloukem.

Že některá její videa tak trochu neprojdou cenzurou, je celkem známý fakt, nicméně vrcholem bylo video k písni Do what you want, které pro změnu bylo zrušeno celé kvůli skandálům, které se kolem něj točily, jako například obvinění režiséra klipu Terryho Richardsona ze sexuálního obtěžování modelek. Nedivíme se ani Terrymu, ani Lady Gaga, že svoje video raději stáhla.