Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Anička Slováčková proti zhoubnému nádoru bojuje humorem: Jsme bratři v pleši, hlásí

Anička Slováčková proti zhoubnému nádoru bojuje humorem: Jsme bratři v pleši, hlásí
Zdroj: archiv
+ Dalších 15 fotografií
boj s rakovinou
Anička Slováčková (24) prožívá jedno z těch těžších životních období. Před pár týdny jí lékaři našli zhoubný nádor v oblasti prsou. Naštěstí byl nález zachycen včas a v současné době má Anička za sebou první chemoterapii, kvůli které sice přišla o vlasy, ale se zákeřnou nemocí bojuje s humorem. Jak na začátku prohlásila, „hlavní je se z toho nepo…“.

Dcera Dády Patrasové a Felixe Slováčka (76) Anna Slováčková se momentálně ze všech sil pere se zákeřnou rakovinou prsu. Lékaři však nádor zachytili včas a mladá zpěvačka není v ohrožení života. Anička již podstoupila chemoterapii, kvůli které jí sice vypadaly vlasy, ale ona si z toho žádnou hlavu nedělá.

„Hlavní je se z toho nepo…“ prohlásila přesvědčeně Anna Slováčkova prakticky ve chvíli, kdy se o nemoci dozvěděla. Zpěvačka se do boje s rakovinou pustila odhodlaně a hlavně s humorem. Naposledy vtipkovala na téma Halloween.

„No nejlepší na tom je, že jak je vlastně dneska Halloween, tak nemusím moc řešit, za koho půjdu. Protože můžu jít buď za Sinéad O'Connor, nebo za toho plešatýho týpka z Addams Family. Takže teď si jenom vybrat, co bude lepší,“ prohlásila Slováčková.

Ani závažná nemoc nevzbudila v mladé zpěvačce pocit, že by měla zvolnit. Ba naopak. Slováčková maká pořád stejně a ještě s větším optimismem. Nyní pro změnu na sociálních sítích uveřejnila fotku s kamarádem, ke které napsala vtipný komentář "bratři v pleši".

Na druhou stranu musíme uznat, že bez vlasů to Slováčkové opravdu neskutečně sekne. Nyní jde na jejím obličeji krásně vidět, že zdědila hodně ze své maminky Dády Patrasové. V boji s rakovinou Slováčkové drží všichni pěsti!

Filip Turek se tvrdě opřel do Fialy: ODS zradila svoje voliče a on je toho absolutní příklad

Související články

Další články

Nejnovější kauzy