Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ani protikuřácký zákon nezničil Blue Light Bar: Kultovní místo nakonec nezavře!

Zdroj: Blue Light Bar
Dle informací magazínu G.cz se legendární pražský bar Blue Light, který milují celebrity a významné osobnosti české scény, nakonec zavírat nebude. Původně měla být baru vypovězena smlouva z důvodu zavedení protikuřáckého zákona, který se týká zákazu kouření ve všech barech a restauracích. Bar je v provozu už přes 22 let a letos na konci srpna měl být ukončen provoz. Nakonec se však situace změnila a bar bude otevřen ještě minimálně rok, tj. do léta 2018.

Pražský bar Blue Light je oblíbeným místem pražských celebrit, kde můžete potkat v podstatě kohokoliv, od herce Jakuba Koháka až po české politiky, jelikož se bar nachází v blízkosti Poslanecké sněmovny a Senátu.

Původně měl být bar zavřen na konci srpna, ale pravděpodobně zde došlo k nové dohodě mezi provozovatelem baru a majitelem domu, proto si návštěvníci Blue Light užijí minimálně do příštího léta. S touto informací přišel server G.cz

Blue Light je oblíbeným místem pro umělce i celebrity. Natáčelo se zde několik hudebních klipů a za 22 let působení se stal bar kultovním. Nechybí v žádném průvodci a dokonce se objevil i ve futuristické hře Deus ex: Mankind Divided.

Související články

Další články