Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Ani ji nepozvala na svatbu! Maki se vdala bez Kiki!

Maki se vdávala bez Kiki.
Zdroj: archiv , Instagram
Dlouhé sedmnáctileté přátelství vzalo za své. Maki se v Americe vdala bez své bývalé nejlepší kámošky a spoluhráčky Kiki. Původně plánovala, že jí Kristýna Kolocová půjde za svědka, nakonec jí ani neposlala pozvánku!

Markéta Sluková (26) si vzala svého trenéra Simona Nausche (36) a přijala jeho příjmení. Svatba probíhala v relaxačních resortu v Jasperu, který se nachází v americkém státě Arkansas. Právě tam chodí pravidelně cvičit jógu a kochat se krásnou přírodou.

A bylo jasné, že tenhle okamžik dřív nebo později příjde. Maki požádal Simon o ruku před dvěma lety, ale na svatbu došlo až nyní. Akorát celý obřad probíhal jinak, než si to Maki malovala ve svých snech.

Už jako školačky si totiž Maki a Kiki plánovaly, že si půjdou na svatbě za svědka. Stačil ale jeden muž a téměř dvacetileté přátelství dvou žen je u konce. A to před lety dokonce Kiki pomáhala vybírat Nauschovi zásnubní prstýnek!

Kiki nedostala pozvánku a podle informací Blesku ji na veselce nahradila nová spoluhráčka Maki Barbora Hermannová. Ta šla tedy aspoň za družičku. I ona prozradila, co se chystá. Na Instagramu totiž dala společnou fotku a dopsala, že se jedná o poslední společné selfí, než si jeden z nich změní příjemní v pasu.

„Když říkáš ANO, ať už je to na cokoliv, říkej to celým svým srdce,“ poslala Maki obrázek na své sociální sítě. Tak snad přidají i nějaké fotky z veselky!

Související články

Další články