Markéta Sluková (26) si vzala svého trenéra Simona Nausche (36) a přijala jeho příjmení. Svatba probíhala v relaxačních resortu v Jasperu, který se nachází v americkém státě Arkansas. Právě tam chodí pravidelně cvičit jógu a kochat se krásnou přírodou.

A bylo jasné, že tenhle okamžik dřív nebo později příjde. Maki požádal Simon o ruku před dvěma lety, ale na svatbu došlo až nyní. Akorát celý obřad probíhal jinak, než si to Maki malovala ve svých snech.

Už jako školačky si totiž Maki a Kiki plánovaly, že si půjdou na svatbě za svědka. Stačil ale jeden muž a téměř dvacetileté přátelství dvou žen je u konce. A to před lety dokonce Kiki pomáhala vybírat Nauschovi zásnubní prstýnek!

Kiki nedostala pozvánku a podle informací Blesku ji na veselce nahradila nová spoluhráčka Maki Barbora Hermannová. Ta šla tedy aspoň za družičku. I ona prozradila, co se chystá. Na Instagramu totiž dala společnou fotku a dopsala, že se jedná o poslední společné selfí, než si jeden z nich změní příjemní v pasu.

„Když říkáš ANO, ať už je to na cokoliv, říkej to celým svým srdce,“ poslala Maki obrázek na své sociální sítě. Tak snad přidají i nějaké fotky z veselky!