O britském humoru se říká, že je sarkastický a ostrý jako břitva stejně jako sami ostrovní obyvatelé ve svém smýšlení. To se ale zřejmě netýká redaktorů v bulvárním listu Daily Mail, kteří nás o tom ostatně přesvědčili nedávno, v tomto případě konkrétně přispěvatelka Annabel Cole, která viděla v televizi vystoupení Jennifer Lopez (45) během nedávných American Music Awards.

Aby bylo jasno, JLo tam předvedla svou skladbu Booty, do které přizvala australskou rapperku Iggy Azalea (24), celou dobu přitom twerkovaly zadnicemi, Jennifer Iggy pořádně vyplácala. Paní Cole je pohoršena nad příliš sexistickým vystoupením popové divy, která by se prý jako matka dvou dětí měla snažit zaujmout publikum jinak. Dokonce její patnáctiletá dcera Elsa prý vykřikla fuj, když vystoupení viděla, a obě se shodly na tom, že je JLo na tyhle vylomeniny už příliš stará.

Stejně tak se Annabel vyjadřuje o Madonně (56) nebo o Mariah Carey (44), která nedávno na koncertě v Číně oblékla minišaty a ty jí samozřejmě během zpívání lezly až k pasu. Annabel připadá, že tyto popové dámy neumí stárnout s grácií a chtějí se vyrovnat kolegyním o dvacet let mladším.

Kromě Mariah ale obě dámy mají i ve svém věku super těla, dobře se hýbou a jejich publikum to očividně schvaluje. Zpěvačky tak dávají to, co lidé chtějí vidět, a teď řekneme jednu krutou pravdu, ani Madonna, ani Jennifer Lopez a teď už ani Mariah neumí dobře zpívat naživo. Lomcujte rukama, práskejte hlavou do zdi, co jsme si to dovolili, je to tak! Každý, kdo má trochu hudební sluch a je soudný, ví, že jde u těchto dam především o show a až pak o zpěv. Snad si tento článek Annabel hodí do překladače a pochopí, že úzkoprsost Britům fakt nesluší.