Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Anglie mluví o rozvodu desetiletí: Charles už prý nechce být Camille vložkou! Došlo mu, že si vzal babu Jagu?

Charlesovi prý docvaklo, že je Camilla vlastně celkem ošklivá a nudná
rašple, a protože on je na tom u ní zřejmě podobně, bude se prý prát
špinavé prádlo u rozvodu.
Zdroj: profimedia.cz, theglobe.uk
+ Další 3 fotografie

Celá Velká Británie včetně zotročených kolonií nemluví o ničem jiném než o posledním čísle amerického bulvárního magazínu Globe, který fakt nespekuloval: Na obálce oznámil konec bezmála desetiletého manželství prince Charlese (65) a vévodkyně Camilly (66), kterou už prý krom celého ostrovního společenství nemůže jako poslední z posledních vystát ani Charles.

Reportéři bulvárního plátku citují královnu, podle které je Camilla „ostuda“, a vypočítávají rovnou hodnotu majetku, který se v případě skutečného rozvodu bude porcovat. Suma to není malá, Charles se má s ošklivou a vypočítavou Camillou, které měl kdysi vzkazovat, že „chce být vložkou mezi jejíma nohama“, handrkovat o majetek v hodnotě 350 milionů dolarů, což je více než sedm miliard korun.

Otázkou zůstává, nakolik je informace pravdivá. Že je Camilla stará otravná rašple, to je bez debat, ale rozvod by už tak těžce zkoušené královně Alžbětě (88) tutově přidělal více mediálních vrásek na čele, než když ty dva donutí to spolu nějak „doklepat“.

Související články

Další články